Únor 2012

News..! ("misions")

29. února 2012 v 19:50 | Áďa... <3 |  Others
Tento týden je ještě šílenější než předešlí...9 relativně velkých písemek...třeba dnes jsme psali na zástupce ptáků..písemka na dvoustranou A4 a ještě k tomu jsem na to "zapomněla" :D

Dneska jsem si kdesi přečetla zajímavý článek..

Každý člověk se narodil na svět s nějakým posláním,údělem.Každý
má jiné poslání,které přijde až v dospělejším věku.Zamyslete se nad tím.K čemu jste předurčeni??

Prvně jsem se nad tím nepřemýšlela ale v nudné hodině angličtiny jsem si na to vzpomněla..Poslání.To slovo zní tak důležitě,majestátně tak tajemně.Po dlouhém dumáním jsem přišla jen na to že...V dospělosti bych chtěla dělat žurnalistiku a být něco jako "právnička".Takže jak tak přemýšlím asi budu pomáhat bezbranným lidem a informovat svět..

To považuju za svůj úděl..

A co vy??jaký je váš úděl?poslání?English titles

27. února 2012 v 19:30 | Áďa... <3 |  article-články
ahoj,mám volnější program tak konečně přídám taky POŘÁDNEJ ČLÁNEK..A né furt samý kecy..
P.S:Děkuju za návštěvnost!
P.P.S:(Ne)děkuju za reklamy!


Článek na toto téma mě napadne skoro pokaždé, když vymýšlím nadpis.Svatá Angličtina.Co bychom si bez ní počali.Nenapadá vás nic česky, to nevadí, do vyhledávače zadejte translate.google.cz a nadpis máte za 20 sekund hotový, ale proč nechceme používat náš rodný jazyk, je otázkou otázek...

Karel Havlíček Borovský nebo Božena Němcová, ti milovali český jazyk a obdivovali ho, každé slovo pro ně bylo úžasné.Vlastenci.Radši bojovali za český jazyk každým coulem než aby se podrobili vládě rakusů.Oba dva a mnoho dalších jsou pro mě opravdovým vzorem.Zvlášť B. Němcová.Přes všechny svoje životní problémy si zachovala lásku k česku a psala a psala.O tom co neměla...Snila svůj sen.Tak proč se v dnešní době používá ve normální slovní zásobě čím dál tím víc anglických,latinských nebo německých slov.?
Nepochopitelná záhada!
Neříkám,že já angličtinu nepoužívám spíš naopak..jsem vyloženě anglinomil..
Je to usnadnění celého "blogaření".Co zní líp...Anglické titulky nebo English titles...
Photo nebo fotky...Tak co?? Jste anglinomilové??


crazy week..

26. února 2012 v 9:49 | Áďa... <3 |  Others
Velmi velmi velmi bych se chtěla omluvit za neaktivitu..
Tento týden byl opravdu šílený...

celý minulý půlrok jsme nic nedělali a teď se všechny největší písemky nashromáždily na jeden týden ..opravdu se omlouvám..pokusím se to vynahradit..
A taky na mě asi něco leze..


P.S.:Ráda spřátelím...

Danger ice!

25. února 2012 v 21:00 | Áďa... <3 |  article-články
pokojně sedím u televize a najednou něco začne hučet a taťka vyběhl na balkón a....

úplně se mi zatočila hlava.Na řece (Svratce) se začaly hromadit kry a na přehradě Vír pustili velkou vodu a kry z celého povodí se zastavily před naším domem..bylo to úžasné.děsivě úžasné.

módní časopisy...

21. února 2012 v 18:40 | Áďa... <3
po velmi dlouhé době nějaký názor-článek...
Dnes jsem dostala nakupovací náladu (a té je velmi těžké odolat) a tak jsem si řekla než nějaké jídlo,půjdu do trafiky a koupím si nějaký kvalitní časopis.Jakmile jsem vstoupila moje oči je upjaly pouze k regálu s tituly jako Elle,Bazaar,Joy apod. Samozřejmě že jsem neodolala a koupila si Joy, ale sbíhali se mi chutě úplně na všechny...
  • Joy-cena je velmi přijatelná ale není to až tak módní časopis,spíš holčičí nebo ženský..Jsou tam spíš názory,reportáže,líčení a péče o tělo a první zmínka o oblečení je až na stránce 88 (rubrika fashion)¨.
  • Elle-tomuhle se dá doopravdy říkat módní časák...Asi 4 nebo 5 módních story a rozhovory sdůležitými lidmi a skoro každá stránka reklama.Cena už trochu oponuje s hranicí mého kapesného takže tento časopis mám v ruce ojediněle..
  • Bazaar-velký konkurent Elle (nebo naopak) já osobně ho nemám moc ráda.Přijde mi dost komerční a kopíruje od ostatních..
  • Slyšela jsem taky o Cosmopolitanu ale neuvědomuju že bych někdy měla v ruce časopis s tímto názvem...
Závěr je takovýto:časopisy s módou jako hlavním cílem jsou určitě komerční(reklamy atd.) ale zároveň i plný "užitečných rad",které se neustále opakují..:D
Aco vy??Jaké čtete holčičí časopisy??

happy day!

21. února 2012 v 18:20 | Áďa... <3 |  Others
Ahoj ahoj,
omlouvám se za včerejší neaktivitu ale nestíhala jsem..a nestíhám..:D
Dneska byl šťastný den nejen proto ,že jsem se ráno přinutila vstát z postele ale taky (a hlavně) proto,že mamka ráno začala:"Ty nezhublas nějak??"
Ignorovala jsem to ale nakonec mi to v koupelně nadalo a zvážila jsem se za měsíc 2 kila a to jím pořád stejně a hejbu se jen v tělocviku...

LÁJK E BOÓS!!!

Vím že to není nic moc ale je to dost na to že se pořád cpu stejně..
Taky jsem si oblíbila novou potravinu.... zelené jablka...jsou tak šťavnatý a sladkokyselý a plný chemie ...MŇAM...

Projekt-knihy v mých myšlenkách 1.

19. února 2012 v 18:39 | Áďa... <3 |  Others
Ahoj všem,
procházela jsem různé blogy a všimla jsem si tohoto projektu a vážně mě zaujal...čtu velmi ráda ale schází mi trochu toho času ale věřím,že teď už to bude lepší..Extrémní krása

17. února 2012 v 21:00 | Áďa... <3 |  article-články
Každá holka jednou pozná podstatu nakupování jak oblečení tak kosmetiky.Některé si ani neuvědomují kolik tisíců do krásy ročně vkládají.Teď už si i vietnamci za jedno blbý nekvalitní triko účtujou skoro 400 korun.Kus hadru a takových pěněz.Když stojím v nákupní centru před butikem a z jednoho stojanu na mě kouká nádherné puntíkované triko.Samozřejmě že neodolám.
A pak další a další...a když pak přijedu domů s prázdnou pěněženkou a 3 tričky,až pak si uvědomím že je to za tolik peněz moc málo..
A to jsem ještě nezačala mluvit o kosmetice...triko vydrží ale šminky a krémy...ty musí být skoro každý měsíc nové...každý měsíc nové stíny,nový lesk na rty,nový krém...asi proto se většina dívek 11+ moc nemaluje(včetně mě)...kde na to vzít peníze..a zase se vracím k oněm chlapům...ti za nic utrácet nepotřebují a hlavně nemají za co ...proč není v módě aby se i kluci trochu líčili...hned by přestali tvrdit že nám to moc trvá,když se chystáme někam mezi lidi...oni se prostě oblečou a dou..
A takový vrchol Extrémní a drahé krásy je plastika.Nikdy v životě nepochopím proč se některé ženy "nechají řezat" i když to vůbec nepotřebují...tak třeba liposukce...naprosto zbytečná věc..není lepší zdravý životní styl a trocha pohybu?...některým ženám (občas i chlapům) připadá zbytečné se dřít,když si můžou za pár tísic vysát tuk z prdele a stehen...to mi připadá dost ubohé...
Ráda podiskutuji....

Jak je dúležité snít !?

17. února 2012 v 20:00 | Áďa... <3 |  article-články
ano,každý už určitě několikrát snil..snil o tom co by mohla být,co bude a nebo i snil o tom co bylo..
Je strašně důležité žít si svůj sen.Nemít sen je jako jít do obchodu bez seznamu,něco uvidíš a jdeš za tím a zapomeneš na původní plán .A tak je to i se sny.Snadno se to píše ale hůř dělá...Taky mám sen ty máš taky sen,on má sen...všichni máme sen.Někteří lidé si myslí,že když si něco umanou, tak to budou mít hned..ne,tak to opravdu nefunguje(tak to mají možná tak zbohatlíci)..musíš si k tomu snu dojít postupně...

tak třeba já...:všechno to začalo v 5.třídě,chtěla jsem pracovat jako novinářka v nějakém módním časopise.Zaměřila jsem se jenom na to.Na internetu jsem si našla co je k tomu potřeba na práci v časopise.
1.musím mít maturitu a k tomu mi nejlíp poslouží Gymnázium...
Začala jsem se připravovat na příjmačky a dostala jsem se Na Gympl v Tišnově..
2.Udržet se tam...no tak to se mi snad povede...jsem teprve v sekundě ale myslím si že to zvládnu.
3.samozřejmě uspět u maturity...mám z ní trochu strach ale je to až za 6 let...
4.Dostat se na novinářskou v Brně..to bude asi nejtěžší..
5.uspět i tam a práci v nějakém česopise mám zajištěnou..

A co vy jaký máte sen..???

Today

15. února 2012 v 18:59 | Áďa... <3 |  Others
Ahoj všichni,
dnes poprvé za tuto zimu sněžilo.takže můj první sníh.

Sněžilo u vás??

V tomto článku bych taky chtěla vzdát holt americké zpěvačce Whitney Houston ,která zemřela v Los Angeles..Byla výjmečná zpěvačka.Hlavně v 80.letech.I když já jsem ji neznala.Jsem trochu jiná generace.Ale i tak jsme přišli o jednu z nejlepších zpěvaček světa.
R.I.P